Entries by admin

Koncert towarzyszący Grand Prix Polskiej Chóralistyki 2023 :)

U nas ostatnio cicho… ale przygotowania do koncertu trwają! My już nie możemy się doczekać! Zapraszamy na Koncert towarzyszący GPPCh 2023, gdzie wystąpimy wspólnie z Sołackim Chórem Kameralnym, Chórem Męskim KOMPANIA DRUHA STULIGROSZA, Zespołem Wokalnym Instytutu Dyrygentury Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Przypominamy: wstęp wolny Serdecznie zapraszamy

ZNAJDŹ SWÓJ GŁOS … W CHÓRZE! :)

Serdecznie zapraszamy na przesłuchania do Chóru Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu!  Czujesz w sobie wewnętrznie, że należysz do altów? Może marzysz o solo wśród sopranów? Chcesz zasiąść w elitarnym gronie basów? A może dołączyć do najlepszej ekipy tenorów? Przyjdź na przesłuchania w poniedziałek 09.10.2023 i czwartek 12.10.2023! 

Pożegnanie Absolwentów :) Dołącz do nas!

Ah co to był za weekend! Za nami intensywny weekend Dyplomatorium na naszej uczelni podczas którego gratulowaliśmy kolejnym Absolwentom ukończenia studenckiej ścieżki. My wspieraliśmy szczególnie naszą Agatę! Wszystkiego najlepszego Pani Magister A dla wszystkich zainteresowanych dołączeniem do nas w nadchodzącym roku akademickim 2023/2024 mamy informacje: widzimy się 09 i 12.10.2023r.! Więcej informacji wkrótce !

Warsztaty Chóralne – Sieraków 2023!

Dziś powietrze pachnie jak ostatnie dni wakacji! ✨ A my właśnie wracamy z naszych corocznych warsztatów wokalnych w Sierakowie! Pogoda dopisała, repertuar powtórzony, nowości przeczytane – jesteśmy gotowi na kolejny rok pracy! A wszystkich studentów UMP chętnych do dołączenia do nas zapraszamy do obserwowania naszych social mediów – już w październiku nabór!