Zaproszenie na Koncert Jubileuszowy 40-lecia pracy artystycznej prof. dra hab. Przemysława Pałki:)

To już za równy tydzień – spotkamy się na Koncercie Jubileuszowym Chóru Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie będziemy razem obchodzić 40-lecie pracy artystycznej dyrygenta naszego zespołu – prof. dra hab. Przemysława Pałki :)

Koncert odbędzie się o godzinie 19:00 w Auli NOVA Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Dodatkowo w koncercie wezmą udział zaproszeni goście.

Są to osoby związane z naszą organizacją – wszyscy współpracowali z Profesorem i Chórem UMP w różnych latach ostatnich 4 dekad.

Dziękujemy za przekazaną wiedzę różnym pokoleniom Chórzystów UMP i za to, że będziecie świętować ten jubileusz z nami.
Gościnnie na scenie wystąpią:
1. Lucyna Olender – pianistka
2. Chór Kameralny Voces Sine Terminis pod dyrekcją dr Macieja Grosza
3. Chór Kameralny Wielkopolskiej Izby Lekarskiej pod dyrekcją dr Justyny Chełmińskiej
4. Chór Politechniki Poznańskiej „Volantes Soni” pod dyrekcją dr hab. Pawła Łuczaka
5. Izabela Zalewska i Tomasz Karwański
Spędź z nami te niezapomniane chwile! Darmowe wejściówki do odbioru w Centrum Informacji Kulturalnej w Poznaniu przy Placu Wolności.

koncert_jubileusz_chump